Uniwersalna ramka OWZ A1

Eksperci od reklamy

Uniwersalna ramka OWZ A1

ramka owz a1

Wykorzystując ramki OWZ, można w bardzo efektowny sposób zaprezentować fotografie, wydruki i reklamy. Jest to popularne rozwiązanie stosowane przez wiele firm. Praktycznie w każdej placówce usługowej, hotelu czy też na przykład w kinie możemy znaleźć obrazy oprawione w tego typu ramki. Jednak naszą uwagę przykuwa wtedy to, co jest umieszczone wewnątrz ramki, a nie sama ramka.

Ramka na plakaty i zdjęcia

ramka owz a1Dzieje się tak, ponieważ najczęściej ramki OWZ są bardzo cienkie, ponieważ mają jedynie prezentować obraz w estetyczny sposób. Ramki te są chętnie używane zwłaszcza z uwagi na ich przystępną cenę oraz na to, że bardzo łatwo zamontować w nich obraz. Podkreśla to sam skrót OWZ, który oznacza „Otwierasz, Wkładasz, Zamykasz’. Bardzo często w ramkach OWZ umieszczane są reklamy. Często patrząc na nie, nie zdajemy sobie sprawy, że umieszczone są właśnie w ramce OWZ. Dzieje się tak, ponieważ ramki te są na tyle delikatne, że doskonale prezentują obraz, którego oprawa jest niemal niewidoczna. Przedmioty te można nabyć w wielu sklepach zarówno stacjonarnych, jak również internetowych. Różne firmy oferują ramki w odpowiednich wymiarach dopasowanych do formatów od A5 aż do B0.

ramka owz a1Ramka A1 to optymalny format, w który wpasowuje się większość klasycznych plakatów i dużych zdjęć. Dzięki takiej wielkości są dobrze widoczne, ale jednocześnie nie przytłaczają swoim rozmiarem. Ich wymiary definiuje norma ISO 214, a wynoszą one 594 x 841 mm. Często używane są nie tylko w przestrzeniach biznesowych, ale również w domach. Wtedy często są wykorzystywane do prezentacji pojedynczej fotografii w wysokiej rozdzielczości, obrazu lub na przykład kompozycji zdjęć, służąc za element estetycznej aranżacji wnętrza. Taka duża ramka OWZ A1 to najlepszy sposób, by wyeksponować obraz zarówno w domowej przestrzeni, jak i w firmie. To prosty i efektowny sposób na prezentację obrazu każdego typu, który nie tylko go zabezpieczy przed zniszczeniem i zakurzeniem, ale również atrakcyjnie go wyeksponuje. Wystawienie reklamy lub zdjęcia w takiej ramce zapewnia estetyczną prezentację danego obrazu, co wpływa bezpośrednio na jego pozytywny odbiór.

Wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup ramek OWZ, ponieważ są niedrogie ale zarazem trwałe. Dzięki nim można w trakcyjny sposób wyeksponować obraz na powierzchni ściany. Plakaty lub zdjęcia zaprezentowane ten sposób można zmieniać, podczas gdy ramka pozostaje ta sama. Również same wydruki eksponowane w taki sposób nie ulegają szybkiemu niszczeniu, dzięki czemu, odpowiednio składowane, mogą być użyte w przyszłości ponownie.