Reklama rozświetlana ledami

Eksperci od reklamy

Reklama rozświetlana ledami

ścianka ledowa

Branża reklamowa, mimo obecności internetu, świetnie radzi sobie z projektowaniem innowacyjnych reklam dla firm w formie fizycznej. Wielkoformatowe banery, plakaty, broszury czy ścianki wystawiennicze to usługi, na które zawsze jest zapotrzebowanie, nie tylko podczas organizacji targów branżowych. Technik projektowania reklamy jest dziś tak wiele, że możemy spędzić cały wieczór na przeglądaniu rozmaitych ofert różnych firm.

sloganyW atrakcyjniej cenie możemy skomponować układ przyciągającej wzrok lady wystawienniczej i ścianki tekstylnej za nią, a wszystko w barwach naszej firmy. A to jedynie podstawowe elementy każdego stoiska. Do dyspozycji mamy również roll upy w różnych wariantach. Rozwijane i stabilizowane na statywie mogą być jedno lub dwustronne, pomniejszone do wersji mini lub przystosowane do wystawiania na zewnątrz, nawet podczas wietrznych dni. Ścianki tekstylne stanowiące tło stoiska mogą mieć układ prosty, falowany, łukowy, w kompozycji poziomej lub pionowej. Lady wystawiennicze również mają określone warianty konstrukcji, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć i wielkości loga, jaki na nim zamieszczamy. Jeśli nie chcemy zajmować całej przestrzeni blatu ulotkami, a poświęcić ją na inne materiały, wystarczy obok stoiska postawić specjalnie do tego celu przystosowany statyw, dostępny w różnych wysokościach.

ścianka ledowaElement ten z łatwością składa się i rozkłada, a producenci dołączają do niego specjalną walizkę lub torbę na jego przechowywanie. Innowacyjnym rozwiązaniem, proponowanym od kilku lat, są ścianki LED, czyli materiały reklamowe podświetlane za pomocą lamp ledowych. Kształtem przypominają tradycyjne konstrukcje tekstylne. Ich szkielet wykonany jest z elementów aluminiowych, więc są trwałe i lekkie, a do tego proste i szybkie w rozkładaniu i składaniu. Ścianki ledowe dostępne są w formie stojącej i wiszącej, do zamontowania na ścianie. Raz zakupiona konstrukcja, umożliwia wymianę plakatów. Inwestujemy raz i korzystamy wielokrotnie, mogąc przy każdej okazji umieścić inny motyw. W zależności od potrzeb, ściankę możemy udekorować jedno lub dwustronnie. Podświetlane konstrukcje produkowane są również w kilku atrakcyjnych kształtach. Do wyboru mamy zarówno standardowe orientacje poziome lub pionowe, ale również formy ośmiokątne.

Te nowoczesne narzędzia reklamowe to doskonała inwestycja na lata, która bez wątpienia zwróci uwagę klientów. Stosowana w miejscach mniej oświetlonych zrobi wspaniały nastrój, zaintryguje i zachęci do zapoznania się z naszymi ofertami.