Litery podświetlane – wizytówka działalności

Eksperci od reklamy

Litery podświetlane – wizytówka działalności

litery podświetlane

W czasach, kiedy kolorowe banery, piękne witryny oraz starannie przemyślane loga są standardem, każda firma pragnie wyróżnić się na tle innych. W tym celu warto sięgnąć po pomysły, które sprawią, że logo czy szyld nad wejściem będą widoczne oraz atrakcyjne w odbiorze – litery podświetlane umieszczone w siedzibie firmy lub jej niedalekiej odległości z pewnością spełnią funkcję reklamy.

Zastosowanie liter podświetlanych

litery podświetlanePrzestrzenne litery podświetlane są bardzo dobrą alternatywą dla klasycznych tablic z nazwą lub logiem firmy. Są widoczne zarówno za dnia, kiedy ich wyraźny kształt znacznie odznacza się na tle fasady budynku, jak i po zmroku – wtedy stają się jednym z niewielu elementów wyłaniających się z ciemności, zachowując swój wyjątkowy kształt oraz wyraźny wygląd. Wysokiej jakości litery podświetlane z Warszawy cechuje atrakcyjna prezentacja, a na tym przede wszystkim zależy właścicielom firm, decydującym się na tę formę reklamy własnej działalności. Napisy przestrzenne będą najlepiej prezentowały się na frontach obiektów, a także w kluczowych miejscach, takich jak ściana za ladą lub piętro, gdzie znajduje się siedziba firmy. Litery podświetlane wykonywane są z wielu materiałów, takich jak blacha aluminiowa cięta laserowo, frezowana, spawana metodą MIG, a także stal kwasoodporna. Oba te materiały są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i korozję, a przy tym są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

litery podświetlaneCo więcej, podświetlane napisy i litery mogą by produkowane również z pleksi, która nazywana jest szkłem akrylowym. Pleksi cechuje wytrzymałość na promienie ultrafioletowe, dzięki czemu reklama nie żółknie oraz nie blaknie, a dzięki temu nieustannie jest wizytówką działalności. Podświetlanie profesjonalnymi modułami LED sprawia, że firma z pewnością zostanie zauważona i doceniona przez klientów. Technologia LED ma wiele zalet. Oświetlenie LED zużywa od 80% do 90% mniej energii niż klasyczne żarówki czy żarówki halogenowe, to sprawia, że reklama nie będzie generowała dużych kosztów. Długa żywotność modułów, również jest dużą zaletą. Litery świetlne są popularnym sposobem promocji, który sprawdzi się w każdej branży. Materiały, z jakich tworzone są litery oświetlane z Warszawy, umożliwiają wykonanie ich w różnej wielkości.

Praktycznie nieograniczone formy reklamy przestrzennej dają wiele możliwości oraz zachęcają do tworzenia nowoczesnych szyldów reklamowych i znaków firmowych. Wysoka estetyka przestrzennych liter podświetlanych robi profesjonalne wrażenie oraz przykuje wzrok przechodniów nawet w gwarnej przestrzeni miejskiej.