Gadżety promocyjne – magnesy, torby, kubki

Eksperci od reklamy

Gadżety promocyjne – magnesy, torby, kubki

magnesy reklamowe z własnym nadrukiem

Nie ma firmy, która zrezygnowałaby całkowicie z promocji. Oczywiście duże, znane firmy mogą organizować akcje promocyjne rzadziej, niż nowo powstałe przedsiębiorstwa. Jednak i popularne marki muszą podtrzymywać zainteresowanie swoimi produktami, prezentować nowości, poszukiwać nowych klientów. W jaki sposób firma może się obecnie reklamować? Opcji jest dużo. Jedni stawiają na reklamę w prasie, inni w internecie.

Modne magnesy reklamowe

magnesy reklamowe z własnym nadrukiemOrganizują własne eventy lub prezentują się na targach wystawienniczych. Jednak niezmiennie potrzebne są fajne gadżety, po który każdy będzie chciał sięgnąć i które będą mu przypominały o danej firmie. Co jest do wyboru? Modnym gadżetem są solidne magnesy reklamowe z własnym nadrukiem. Magnesy zwykle przyczepia się na lodówkę, jednak ,,chwycą” się każdej metalowej powierzchni, a także farby magnetycznej na ścianie. Najtańsze magnesy będą miały formę prostokąta, kwadrata lub koła, droższe, na indywidualne zamówienie, mogą mieć niestandardowe formy. Można na magnesie umieścić zabawne hasło, nazwę i logo firmy, czy ładne zdjęcie. Ciekawą opcją są np. magnesy w kształcie kwiatów (dla firm ogrodniczych), czy owoców (dla restauracji). Prezentują się one znakomicie, są unikatowe i na pewno każdy zwróci na nie uwagę. Inną opcją reklamową będą torby. Odchodzi się od toreb foliowych na rzecz papierowych oraz materiałowych(wielorazowych). Torby szyje się z lnu i bawełny, a także wykorzystuje do ich produkcji tworzywa sztuczne – takie torby są wodoodporne i bardziej wytrzymałe. Można je szybko wyczyścić, nie chłoną zapachów.

magnesy reklamowe z własnym nadrukiemTorby są bardzo praktyczne, bo przydają się na zakupach, wyjazdach wakacyjnych, czy przy przeprowadzkach. Na pewno klienci chętnie będą sięgać po darmowe torby. Ciekawą opcją są też kubki i filiżanki. Te pierwsze są większe, bardziej uniwersalne, z kolei te drugie bardziej eleganckie. W sprzedaży jest wiele filiżanek w zestawie z podstawkami, łyżeczkami, a także kubki z nietypowym uchwytem np. w kształcie serduszka. Dzięki temu można wybrać unikatowy wzór, dopasowany do firmy. Na przykład te turystyczne chętnie sięgną po kubki z metalowym karabińczykiem.

Z kolei biura księgowe będą wolały filiżanki z podstawką. Kończąc rozważania, każda firma musi wybrać dla siebie odpowiedni gadżet, który będzie promował jej działalność. Poza opisanymi magnesami, torbami i kubkami jest jeszcze mnóstwo innych rozwiązań. Grunt, żeby gadżety były lubiane i doceniane przez klientów, a firma nie musiała za nie przepłacać. Na pewno nietrudno takie znaleźć.

Sprawdź też https://przypinkionline.pl/